Vukanović deklasirao Mladost

Izuzetno interesantan fudbalski susret odigran je danas u Kruševcu. Razigrani Napredak je uspeo da preokrene rezultat protiv Mladosti iz Lučana. Na kraju su “čarapani” slavili sa visokih 4:1.

Mladost iz Lučana je povela rano, u 10. minutu golom Tumbasevića. Tada na scenu stupa sve bolji Aleksa Vukanović, koji postiže het-trik. Najbolji strelac domaćih je potizao golove u 23, 26. i 75. minutu. Tako je, sa čak devet golova, trenutno prvi strelac Superlige. Još jedan gol u mreži Mladosti je delo Marinkovića iz 57. minuta.

Ova pobeda je podigla Kruševljane na šesto mesto na tabeli. Vrlo dobre igre Napretka obećavaju za nastavak prvenstva. Prava su najava za uspešan nastavak prvenstva i najava evropske sezone.

U narednom kolu Napredk će igrati kao gost protiv ekipe Zemuna.