Fudbaleri nastavljaju niz

Fudbaleri kruševačkog Napretka su današnjom pobedom protiv Proletera na domaćem terenu nastavili svoj pobednički niz. Gosti su savladani minimalnim rezultatom 1:0, a strelac je bio Ndayie u 74-om minutu susreta.

Možda i teže nego što se očekivalo su “čarapani” danas osvojili celokupan plen. Napadači su bili dobro zatvoreni i igralo se prilično čvrsto. Prelomni momenat susreta je bio 44-ti minut i odbrana golmana domaćih Petrovića koji je “skinuo” stopostotnu šansu gostiju.

NAPREDAK: Petrović, Zonjić, Frimpong, Projić, Gobeljić, Markoski, Vulić (Ivelja 69′), Beljić (Trajković 89′), Šakić, Ndayie, Damnjanović (Majdevac 69′)

PROLETER: Rockov, Lazarević, Kočović, Švonja, Žigić, Zličić, Đurišić, Čović, Ćurko, Karanov (Desančić 62′), Komazec (Milošević 81′)

U sledećem kolu Napredak gostuje u Čelarevu kod ČSK Pivare. Igra se 19. marta u 14.00.