Remi prekinuo niz

Današnjim nerešenim rezultatom na utakmici u Pećincima, protiv Donjeg Srema (2:2), Napredak je prekinuo niz pobeda koji je trajao prethodnih 11 kola. I pre utakmice se očekivala teška borba za bodove, ali je ovaj meč još jednom pokazao da “Sremci” ne leže “čarapanima” kao protivnik.

Golovi su padali u drugom poluvremenu. Poveli su gosti iz Kruševca, pogotkom Zonjića u 55-om minutu. Izjednačio je Mitrušić u 64-om, da bi gosti preko Vulića u 76-om još jednom došli u vođstvo. Radoste je, ipak, trajala samo dva minuta, jer je Rakić izjednačio u 78-om minutu susreta i tako postavio konačan ishod.

DONJI SREM: Šegavac, Soldatović, Andrejević, Gluhović, Đorđević, Šušnjar, Čigoja, Mitrušić (Nnamani 83), Ilić (Šušnjar 68), Popović (Diribeh 90), Rakić

NAPREDAK: Petrović, Zonjić, Miladinović, Frimpong (Vulić 41), Trajković, Gobeljić, Markoski (Sarajlin 83), Ivelja, Beljić, Ndiaye (Nešović 75), Damnjanović

Naredni meč u PLS Napredak igra protiv Inđije, kao domaćin, naredne subote (16. aprila) od 16.00.