Prekid u Varvarinu!

Utakmica Srpske lige Istok Temnić 1924 – Radnički Pirot prekinuta je u 86. minutu pri rezultatu 2:0 za domaćine.

Konačnu odluku doneće takmičarska komisija. U 86. minutu na teren je utrčao jedan od gledalaca koji je šutnuo igrača Radničkog Vlajkovića. Nakon desetominutne pauze Piroćanci su odbili da nastave meč pa je sudija označio kraj susreta.

U istom rangu takmičenja Trstenik PPT je nastavio sa dobrim igrama i savladao Pukovac sa 4:0.

U Prvoj ligi Srbije Trajal je i dalje bez pobede. Pod vođstvom novog trenera Gorana Lazarevića “gumari” su osvojili samo bod protiv Metalca iz Gornjeg Milanovca.

U Zoni “Zapad” aleksandrovačka Župa je pretrpela katastrofu na gostovanju kod Rembasa, 0:4.

Jastrebac iz Velikog Šiljegovca je sa 4:2 poražen od Napretka u Drenovcu dok je Juhor sa 2:0 nadigrao Jastrebac iz Blaca.

Bošnjane je gostovalo u Žitorađi i osvojilo bod odigravši 1:1.