Remi fudbalera na prvoj proveri

Kruševački fudbaleri iz FK Napredak, koji su trenutno na pripremama u Kruševcu, odigrali su prijateljsku utakmicu protiv ekipe Radnika iz Surdulice. Utakmica, odigrana na novom “Mičetovom stadionu”, završena je nerešenim rezultatom Napredak – Radnik 1:1 (1:1).

Igrala se otvorena utakmica, sa obe strane, puna lepih poteza i prilika. Poveli su gosti u 24-om minutu, pogorkom koji je postigao Suraka. Izjednačio je Nadaiye u 40-om minutu meča.

NAPREDAK: Janković, Zonjić, Simonović, Frimpong, Projić, Markoski, Gobeljić, Nešović, Ivelja, Ndaiye, Lemajić

Igrali su još: Petrović, Todorović, Gašić, Miladinović, Trajković, Vulić, Simić, Stančetić, Majdevac, Sakidika,Sićkaruk, Ristić

RADNIK: Grujičić, Milovanović, STojanović, Arsić, Gojković, Marković, Šćekić, Deletić, Nikolić, Zakaria Suraka, Samjuel Ovusu

Igrali su još: Stanković, Jovanović, Pejčić, Stojanović, Vasiljević, Putinčanin, STamatović, Atanasković, Đokić, Stojiljković, Avramović.