Čarapani bolji od Partizana

Večerašnja utakmica 2. kola Superlige odigrana u Kruševcu između Napretka i Partizana pokazala je još jednom dobru igru domaćih i još jedno posrtanje renomiranog protivnika. Napredak je odigrao utakmicu na vrlo visokom nivou i zasluženo slavio sa 2:1 (1:0).

Prvi gol su domaći postigli iz penala koji je realizovao Šljivić u 21-o, minutu meča. Penal je skrivio golman Partizana Šaranov nad Gobeljićem.

Do kraja poluvremena se igralo zanimljivo, ali bez golova.

Drugi deo meča se igra sa još jačim tempom. Napredak stiže do 2:0 posle golčine koju je “zavukao” Projić u 71-om minutu susreta:

Partizan je krenuo intenzivnije, bilo je lepih akcija na obe strane, ali su gosti stigli samo do 2:1 golom Božinova iz penala.

Sa četiri boda iz prva dva kola koja je odigrao protiv “beogradskih velikana” Napredak može da bude više nego zadovoljan. Iz vrlo teškog rasporeda su pokupljene dve trećine plena i to sampo obećava za nastavak sezone.

NAPREDAK: Petrović – Varga, Frimpong, Simonović, Projić – Vulić (Vukanović), Šljivić, Ndiaje (Petrović), Markoski, Urošević (Beljić) – Gobeljić

PARTIZAN:Šaranov – Vulićević, Gogua, Ostojić, Bogosavac – Everton, Ilić, Leonardo *Radović), Janković, Mihajlović (Božinov) – Vlahović (Đurđić)