Fudbaleri pobedili u Kragujevcu

Na stadioni Čika Dača u Kragujevcu, Napredak je juče proslavio novu pobedu i osvajanje nova tri boda u pohodu na Superligu. Posle vođstva domaćih, golom Miljuša u 12-om minutu, utakmica se rasplamsala i viđeno je ukupno pet pogodaka. Za Kruševljane je izjednačio Ndiaye u 21-om minutu, a isti igrač je u 64-om minutu susreta doveo goste u vođstvo. Kragujevčanin Nedeljković koji je zamenio Vilotijevića je poravnao rezultat u 71-om minutu, a Damnjanović je “čarapanima” osigurao čitav plen svojim golom iz 84-og minuta. Konačno: Radnički 1923 – Napredak 2:3 (1:1).

RADNIČKI 1923: Najdanović (Kostić 69.), Nikolić, Živanović, Popović, Petrović, Aleksić, Stević, Trajković (Andrić 75.), Miljuš, Vilotijević (Nedeljković 52.), Urošević

NAPREDAK: Petrović, Zonjić, Miladinović, Frimpong, Projić (Sarajlin 81.), Gobeljić, Markoski, Vulić (Ivelja 74.), Beljić, Ndiaye (Nešović 88.), Damnjanović

U četvrtak, 28.04.2016. Napredak dočekuje ekipu Bačke. Igra se od 16.30.