Fudbaleri zabeležili pobedu

Četvrto kolo fudbalske Prve lige Srbije donelo je kruševačkom Napretku nova tri boda. U utakmici protiv Slobode koju su igrali kao domaća ekipa, “čarapani” su uspeli da pobede. Golovima Beljića iz 33-eg i 65-og minuta i autogolom Zonjića u 79-om konačan rezultat na semaforu je stao na 2:1 za Napredak.

Napredak - Sloboda 2:1 (foto: fknapredak.rs)
Napredak – Sloboda 2:1 (foto: fknapredak.rs)

Prilično dobra igra Napretka u prvom delu meča je krunisana samo jednim golom prednosti. Drugo poluvreme je donelo bolju igru gostiju iz Užica, ali ne i rezultatski preokret. Završnicu meča obeležila je nervozna igra domaćih u odbrani i autogol Zonjića, što je donelo rezultatsku neizvesnost do samog kraja meča. Na sreću po Kruševljane, na kraju su bodovi ostali pod Bagdalom…

Posle ovog kola bodovni saldo Napretka je 7 osvojenih bodova iz 4 odigrana meča. Na ligaškoj tabeli Napredak je na sedmom mestu.

U sledećem kolu Napredak će gostovati u Loznici.

NAPREDAK: Nikolić, Zonjić, Projić (Frimpong 72.), Simonović, Lazarević, Gobeljić, Ivelja, Markoski (Vulić 88.), Lemajić (Luković 62.), Beljić, Nešović

SLOBODA: Tasić, Miličić, Marjanović, Babić, Vidić, Milanović (Tasić 46.- Emerun 55.) , Ćurić, Jeremić, Ćosović, Vukojičić, Đorđević (Dolmagić 46.)