Katastrofa fudbalerki protiv Austrijanki !

Ženska reprezentacija Srbije na startu kvalifikacija za Svetski kup 2019 poražena je od Austrije u Kruševcu sa 4:0!

Pred oko 1.200 gledalaca reprezentativke Srbije su loše započele susret i već u 15.minutu Burger je dovela gošće u vođstvo. Tri minuta kasnije drugi gol postigla je Bila i već tada je bilo jasno da će Srbija doživeti poraz.

Sa još dva gola Burgerove do kraja susreta polufinalistkinje ovogodišnjeg prvenstva Evrope pokazale su da su mnogo kvalitetnija ekipa.

Priliku za popravni najbolje srpske fudbalerke imaće 19.okotbra kada će, na stadionu Čukaričkog, dočekati reprezentaciju Izraela.

Srbija – Austrija 0:4 (0:3)

Stadion “Mladost” u Kruševcu. Gledalaca: oko 1.200.

Strelci: 0:1 – Burger 15, 0:2 – Bila 18, 0:3 – Burger 37, 0:4 – Burger 90+2.

SRBIJA: Vuković, Oršoja, Krstić, Mijatović (od 73. K.Đorđević), Slović, Damjanović, Čubrilo (od 81. Delić),Čanković, Smiljković, Vuković (od 53. Tenkov), Blagojević.
AUSTRIJA: Zinsberger, Skieti, Veninger, Prohaska (od 67. Dunst), Zadrazil (od 83. Eder), Burger, Kirhberger, Bila (od 79. Pinter), Puntigam, Fersinger, Ashaure.