НАПРЕДАК ДОЧЕКУЈЕ ВОЈВОДИНУ: Време је за прве бодове

У 3. колу Супер лиге Србије фудбалери Напретка у недељу, од 18.55 сати, дочекују новосадску Војводину.

У првих 180 минута новог шампионата суперлигаш из Крушевца не само да није освојио ни бод већ није постигао ниједан гол.

Тренутно смо у таквој ситуацији да уопште није важно против кога играмо. Битан је начин на који ћемо одиграти. Кад погледамо стање на табели, број постигнутих голова и број бодова, није за похвалу, али све ћемо урадити да што пре променимо и једну и другу статистику. Знамо да играмо против екипе која је у сличној ситуацији, али увек се бавим мојој екипом. Кратко ћу се осврнути на претходну утакмицу коју смо изгубили 4:0. Није пријатно када је резултат такав, посебно када је после првог полувремена 3:0 и како год то звучало, на моменте смо показали један велики квалитет, али резултат нас није испратио. Најбитније је сада који ће резултат бити у недељу и како ћемо је одиграти. Време је да покажемо квалитет ове целе групе, да сви заједно изађемо на терен са циљем да се покренемо, да почнемо да уписујемо бодове и дајемо голове“, казао је на конференцији за новинаре шеф стручног штаба Драган Перишић.