NAPREDAK DOČEKUJE VOJVODINU: Vreme je za prve bodove

U 3. kolu Super lige Srbije fudbaleri Napretka u nedelju, od 18.55 sati, dočekuju novosadsku Vojvodinu.

U prvih 180 minuta novog šampionata superligaš iz Kruševca ne samo da nije osvojio ni bod već nije postigao nijedan gol.

Trenutno smo u takvoj situaciji da uopšte nije važno protiv koga igramo. Bitan je način na koji ćemo odigrati. Kad pogledamo stanje na tabeli, broj postignutih golova i broj bodova, nije za pohvalu, ali sve ćemo uraditi da što pre promenimo i jednu i drugu statistiku. Znamo da igramo protiv ekipe koja je u sličnoj situaciji, ali uvek se bavim mojoj ekipom. Kratko ću se osvrnuti na prethodnu utakmicu koju smo izgubili 4:0. Nije prijatno kada je rezultat takav, posebno kada je posle prvog poluvremena 3:0 i kako god to zvučalo, na momente smo pokazali jedan veliki kvalitet, ali rezultat nas nije ispratio. Najbitnije je sada koji će rezultat biti u nedelju i kako ćemo je odigrati. Vreme je da pokažemo kvalitet ove cele grupe, da svi zajedno izađemo na teren sa ciljem da se pokrenemo, da počnemo da upisujemo bodove i dajemo golove“, kazao je na konferenciji za novinare šef stručnog štaba Dragan Perišić.