СПОРТСКИ ПРЕГЛЕД: Црно-бели однели читав плен

Фудбалери Напретка поражени су од београдског Партизана са 2:0.

Гости су повели у надокнади времена првог полувремена а коначан резултат поставио је аутоголом Јовановић у 74. минуту.

У наредном колу Напредак гостује код Радничког у Нишу.

Трајал је убележио и осму узастопну победу у Српској лиги Исток. „Гумари“ су са 2:0 победили Тимочанин из Књажевца и имају пет бодова више од другопласиране Јагодине.

Јединство 1936 је било боље од ОФК Синђелића из Ниша са 2:0 док је Мешево са 2:1 победило Раднички из Свилајнца.

У Зони „Запад“ Морава 1918 из Ћуприје је сигурна на првом месту а прате је тимови из Расинског округа. Жупа је минималним резултатом победила Младог борца из Седлара док је Темнић 1924 у комшијском дербију надиграо Левач у Рековцу са 5:2.

Трстеник ППТ је са 4:0 прегазио Кушиљево док је у окружном дербију Виноградар из Злегиња са 3:1 био бољи од екипе Мајдево – Купци.

У 5. колу Прве лиге Србије фудбалерке Напредак Јуниора укљижиле су четврту победу. Оне су са 4:0 биле боље од екипе Праве даме из Старих Бановаца.

Рукометашице Напретка су претрпеле и трећи узатсопни пораз. У првој утакмици на домаћем терену у новој сезони изгубиле су од Бекамента са 28:23.

Одиграно је и 2. коло Прве лиге Запад у рукомету. Рукометаши Крушевца поражени су на свом терену од Локомотиве из Лапова са 24:23 док је Жупа одиграла 26:26 са Мачвом у Богатићу.