SPORTSKI PREGLED: Uspeh plivača u Pančevu, prvi poraz vaterpolista

U derbi susretu Prve B lige vaterpolisti Rasine su pretrpeli prvi poraz u sezoni. Rezultatom 13:9 izgubili su od ekipe NBG Vukovi

Košarkaši Napredak Juniora zabeležili su i sedmu pobedu u novoj sezoni. Rezultatom 103:67 savladali su ekipu Priboja.

U istom rangu takmičenja košarkašice Bagdale izgubile su u Paraćinu od istoimene ekipe sa 58:47 dok su igračice Trstenika sa 59:55 nadigrale Gimnazijalac iz Pirota.

U Drugoj ligi Zapad odbojkaši Antene su sa 3:0 slavili protiv Lotusa u Čačku.

Na 23. Medjunarodnom plivačkom mitingu “Kup Pančeva 2019”,  u konkurenciji 573 plivača iz 32 kluba iz Slovenije, Rumunije, Bosne i Hercegovine i Srbije, članovi  Plivačkog kluba Napredak osvojili su deset medalja i dva pehara za najbolje plivače u svojim kategorijama.
Za najboljeg plivača  mitinga proglašen je Lazar Vanić  koji se  okitio sa zlatnom i dve srebrne medalje.

Najuspešniji plivač mitinga u konkurenciji dečaka 2008. godiste postao je Mateja Milenović  osvojivši četiri  medalje  –  zlatnu,  dve srebrne i  bronzanu.